Resturacja
Restauracja Cztery Pory Roku wzorowana jest na polskiej architekturze pałacowej, w pięknych wnętrzach, inspirowanych kolorami pór roku, została przyjęta koncepcja współczesnego spojrzenia na tradycyjny wystrój, co dało zaskakujące nieraz kontrasty. Znajdują się tu przestronne tematyczne sale – wiosenna, letnia, jesienna i zimowa, w pełni przystosowane do organizacji zarówno wielkich przyjęć i balów, jak i kameralnych spotkań przy stole, konferencji, wystaw czy imprez kulturalnych.
SPA
Nie ma lepszego prezentu, jaki człowiek sam sobie może podarować, niż chwila wewnętrznego wytchnienia i spokoju. W STREFIE DAY SPA CZTERY PORY ROKU ZNAJDUJE SIĘ MIĘDZY INNYMI 2 GABINETY ZABIEGOWE, 2 GABINETY DO MASAŻU PIELĘGNACJA DŁONI, PIELĘGNACJA STÓP GABINET MAKIJAŻU, FRYZJER SAUNA, JAKUZZI oraz STREFA WYPOCZYNKU
Noclegi
Posiadamy 11 pokoi urządzonych w nowoczesnym stylu. Każdy pokój ma swój niepowtarzalny klimat i charakter. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, tv. W pokojach możemy pomieścić od 2 do nawet 6 osób.
O nas
Restauracja Cztery Pory Roku Znajdujemy się w Alwerni – miasteczku położonym w malowniczej i zalesionej okolicy Jury Krakowsko-Częstochowskiej, oddalonym od Krakowa zaledwie 30 minut jazdy samochodem. Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 780 na trasie Kraków – Oświęcim.
Opinie naszych Klientów
Natalia i Sebastian Dębowscy
Natalia i Sebastian Dębowscy
„Cudowna restauracja, obsługa i atmosfera. Bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego, idealnego przyjęcia😉 Natalia Dębowska”
Firma Farby KABE Polska
Firma Farby KABE Polska
"Miła atmosfera, profesjonalna obsługa oraz pyszna kuchnia to atuty, które czynią to miejsce wyjątkowym, gorąco polecam i rekomenduję. „
Tomasz i Joanna Wróbel
Tomasz i Joanna Wróbel
" Jesteśmy przekonani, że w okolicy nie ma lepszego miejsca do urządzenia eleganckiego przyjęcia weselnego niż „Cztery Pory Roku”.
Księga gości

Nasze menu