Szanowni Państwo!

Gratulujemy nagrody zdobytej w programie Guest Review Avards 2016!

Doskonałą ocenę zawdzięczają Panstwo nieustającym pozytywnymopiniom, które goście dodawali na przestrzeni wielu miesięcy w oparciu o świetne wrażenia z pobytu w Państwa obiekcie.

Państwa obiekt jest zawsze o krok do przodu. Dzięki Państwa staraniom nieznajomi czują się jak u siebie.

Każdego dnia umilają Panstwo komuś dzień. Wszystko to robi wrażenie na gościach, co ma odzwierciedlenie w opiniach, które piszą.

Dziękujemy za ciężką pracę i poświęcenie, a także pasję, którą dzielili się Państwo ze swoimi gośćmi w roku 2016! Jesteśmy zaszczyceni, że mamy takich partnerów jak Państwo.

Życzymy kolejnego radosnego i owocnego roku!

Z wyrazami szacunku

Remco van Zanten

Dyrektor działu Partner Services Booking.com, booking

„Cudowna restauracja, obsługa i atmosfera. Bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego, idealnego przyjęcia: dziękujemy szefowej i menadżerowi oraz całej obsłudze, którzy przyczynili się do tego aby wszystko się udało 😉 Natalia Dębowska”

Natalia i Sebastian Dębowscy

nowożeńcy

14 lutego miało miejsce szkolenie Firmy Kabe. Jest to firma z Szwajcarji, zajmująca się produkcją farb i tynków zewnętrznych jak i wewnętrznych.

„Firma Farby KABE Polska, którą mam przyjemność reprezentować, pragnie bardzo serdecznie podziękować Zespołowi restauracji Cztery Pory Roku za pomoc i organizację szkolenia. Miła atmosfera, profesjonalna obsługa oraz pyszna kuchnia to atuty, które czynią to miejsce wyjątkowym.

Firma Farby KABE Polska

„Byliśmy drugą parą, która miała przyjęcie weselne w ‚Czterech Porach Roku’, podpisując w lutym umowę kupowaliśmy kota w worku, hotel był w surowym stanie, mogliśmy sobie wyobrazić, co najwyżej ilu gości zmieści się na sali. Gdy pierwszy raz weszłam z narzeczonym do gotowej już restauracji zachwyciła mnie spójność dekoracji i detali, powtarzanie logo hotelu w różnych funkcjonalnych elementach, czy niepowtarzalna galanteria sali letniej.

Wiele naszych nietuzinkowych pomysłów pomógł nam zrealizować Pan Janusz Kubica. Gdy po ślubie przybyliśmy do restauracji powitała nas bardzo mile obsługa, kieliszki stłukły się na zewnątrz, dzięki czemu mogliśmy od razu przejść na salę, nasz unikalny „tort” zachwycił wszystkich, a dekoracje kwiatowe znajdujące się na stolikach były spójne z moim bukietem i wizją kolorystyczną.

Kontakt z Panem Januszem był lepszy niż z wieloma innymi usługodawcami, mieliśmy wrażenie, że zależy mu równie mocno aby ten dzień był jak najbardziej dopracowany i po prostu idealny. Łatwość w komunikacji, wybieganie myślami daleko w przód, aby uniknąć różnych nieprzewidzianych sytuacji oraz jego kompetencja i troska o nasze dobro ujęły nas i sprawiły, że czuliśmy iż mamy w nim nie tylko rzetelnego usługodawcę, ale wsparcie w tym burzliwym czasie przygotowań przedślubnych. Kontaktując się z nim mieliśmy pewność, że wszystkie sprawy posiłków i ogólnie żywnościowe, naszych gości są w dobrych rękach, odciążając tym samym nas. Pozwoliło nam to skupić się na tym, aby nasz ślub był wytworny i unikalny. Jesteśmy przekonani, że w okolicy nie ma lepszego miejsca do urządzenia eleganckiego przyjęcia weselnego niż „Cztery Pory Roku”.

Z całego serca polecają

Tomasz i Joanna Wróbel

nowożeńcy

„Serdecznie polecamy „4 Pory Roku” jako wspaniałe miejsce na urządzenie udanego przyjęcia weselnego z klasą, profesjonalną obsługą i wspaniałą atmosferą. Szczególnie przypadł nam do gustu wystrój sali weselnej, udekorowanej dokładnie w taki sposób, w jaki chcieliśmy. Dziękujemy również Państwu Kubica za profesjonalną pomoc w organizacji zabawy. Dzięki nim mogliśmy się dobrze bawić, gdyż przejęli na swoje barki wiele obowiązków i zmartwień młodej pary.

Wszyscy nasi goście byli bardzo zadowoleni nie tylko oprawą zabawy, ale także jakością i ilością jedzenia. Wszystkie stoły uginały się od pysznych potraw. Szczególnie nasze podniebienia ucieszyło główne danie i zimna płyta, po prostu jadło się oczami 🙂

Serdecznie pozdrawiamy”

Kaja i Karol Urbańscy

nowożeńcy

„Myślę, że śmiało można powiedzieć, iż pośród par, które przygotowują się do swojego przyjęcia weselnego byliśmy najbardziej zwariowaną. Równo miesiąc przed ślubem, mając dosłownie wszystko dopięte na ostatni guzik zdecydowaliśmy się na radykalną zmianę. A było to tak …  Będąc u znajomych z zaproszeniem na nasz ślub dowiedzieliśmy się, że lokal „Cztery Pory Roku” rozpoczyna swoją działalność. Prosto od wspomnianych znajomych, bez chwili zastanowienia, udaliśmy się do lokalu ‚Cztery Pory Roku’ i wchodząc do środka zaniemówiliśm
y – tutaj jest pięknie!!! Decyzja nie mogła być już inna jak tylko taka, że nasze przyjęcie weselne musiało odbyć się właśnie w „Czterech Porach Roku”. Dzień niepewności, czy oby termin 1-2 września 2012r. jest jeszcze wolny, potwierdzenie, że tak i gotowe. Jakież było zdziwienie rodziców i naszych gości, gdy dowiedzieli się, że przyjęcie przenosimy w zupełnie inne miejsce.

Oczywiście przy pierwszym spotkaniu z Panem Januszem Kubica nie ukrywam, że towarzyszyła nam nutka niepewności, czy na pewno dobrze robimy, decydując się na lokal, który nie ma jeszcze żadnych opinii i wyrobionej marki. Jednak przy drugim spotkaniu, podpisując umowę, wiedzieliśmy, że lepszej decyzji nie mogliśmy podjąć. Pan Janusz stanął na wysokości zadania! Zadbał o każdy detal, na którym nam zależało. Pani Katarzyna Kubica z kolei zadbała o dekorację, aby wszystko współgrało z kolorystyką mojego bukietu. Kredyt zaufania, którym obdarzyliśmy „Cztery Pory Roku” został spłacony w 100% z nawiązką 😉

Z całego serca dziękujemy  Panu Januszowi i Pani Katarzynie Kubica oraz Wszystkim Pracownikom lokalu „Cztery Pory Roku” za wyjątkową oprawę, obsługę i rewelacyjne menu. Z całą odpowiedzialnością mówimy głośno, że w okolicy nie ma lepszego lokalu na zorganizowanie eleganckiego przyjęcia z wyśmienitą kuchnią.

Gorąco polecamy!!!

Olga i Rafał Stachura

nowożeńcy

Pragniemy polecić restaurację Cztery Pory Roku z Alwerni jako solidnego partnera.
Korzystając z ich usług cateringowych jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z obsługi.”

Firma SAS