Olga i Rafał Stachura – nowożeńcy

29 października 2017 0

„Myślę, że śmiało można powiedzieć, iż pośród par, które przygotowują się do swojego przyjęcia weselnego byliśmy najbardziej zwariowaną. Równo miesiąc przed ślubem, mając dosłownie wszystko dopięte na ostatni guzik zdecydowaliśmy się na radykalną zmianę. A było to tak …  Będąc u znajomych z zaproszeniem na nasz ślub dowiedzieliśmy się, że lokal „Cztery Pory Roku” rozpoczyna swoją działalność. Prosto od wspomnianych znajomych, bez chwili zastanowienia, udaliśmy się do lokalu ‚Cztery Pory Roku’ i wchodząc do środka zaniemówiliśmy – tutaj jest pięknie!!! Decyzja nie mogła być już inna jak tylko taka, że nasze przyjęcie weselne musiało odbyć się właśnie w „Czterech Porach Roku”. Dzień niepewności, czy oby termin 1-2 września 2012r. jest jeszcze wolny, potwierdzenie, że tak i gotowe. Jakież było zdziwienie rodziców i naszych gości, gdy dowiedzieli się, że przyjęcie przenosimy w zupełnie inne miejsce.

Oczywiście przy pierwszym spotkaniu z Panem Januszem Kubica nie ukrywam, że towarzyszyła nam nutka niepewności, czy na pewno dobrze robimy, decydując się na lokal, który nie ma jeszcze żadnych opinii i wyrobionej marki. Jednak przy drugim spotkaniu, podpisując umowę, wiedzieliśmy, że lepszej decyzji nie mogliśmy podjąć. Pan Janusz stanął na wysokości zadania! Zadbał o każdy detal, na którym nam zależało. Pani Katarzyna Kubica z kolei zadbała o dekorację, aby wszystko współgrało z kolorystyką mojego bukietu. Kredyt zaufania, którym obdarzyliśmy „Cztery Pory Roku” został spłacony w 100% z nawiązką 😉

Z całego serca dziękujemy  Panu Januszowi i Pani Katarzynie Kubica oraz Wszystkim Pracownikom lokalu „Cztery Pory Roku” za wyjątkową oprawę, obsługę i rewelacyjne menu. Z całą odpowiedzialnością mówimy głośno, że w okolicy nie ma lepszego lokalu na zorganizowanie eleganckiego przyjęcia z wyśmienitą kuchnią.

Gorąco polecamy!!!

Olga i Rafał Stachura
nowożeńcy

Comments are closed.