Restauracja Cztery Pory Roku znajduje się w Alwerni – miasteczku położonym w malowniczej i zalesionej okolicy Jury Krakowsko-Częstochowskiej, oddalonym od Krakowa zaledwie 30 minut jazdy samochodem. Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 780 na trasie Kraków – Oświęcim.

Klasyczna forma budynku Restauracji Cztery Pory Roku wzorowana jest na polskiej architekturze pałacowej. Natomiast w pięknych wnętrzach, insprekomendacje-olga-rafal-stachura-04irowanych kolorami pór roku, została przyjęta koncepcja współczesnego spojrzenia na tradycyjny wystrój, co dało zaskakujące nieraz kontrasty. Znajdują się tu przestronne tematyczne sale – wiosenna, letnia, jesienna i zimowa, w pełni przystosowane do organizacji zarówno wielkich przyjęć i balów, jak i kameralnych spotkań przy stole, konferencji, wystaw czy imprez kulturalnych. Sale są klimatyzowane.

Koncepcja pór roku we wnętrzach przeniosła się także na talerze – na gości czeka m.in. Półmisek Biesiadny Cztery Pory Roku i inne autorskie kompozycje Szefa Kuchni, który swoje zajęcie traktuje z prawdziwą pasją.

Posiadamy  11 pokoi urządzonych w nowoczesnym stylu. Każdy pokój  ma swój niepowtarzalny klimat i charakter. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, tv. W pokojach możemy pomieścić od 2 do nawet 6 osób.

 

Zapewniamy profesjonalną obsługę, która z przyjemnością zadba, aby każda Państwa wizyta u nas była wyjątkowym wydarzeniem. Pomożemy Państwu w przygotowaniu wymarzonego przyjęcia, uroczystości rodzinnej czy konferencji. Doradzimy w doborze menu, wystroju sali, oprawie muzycznej i fotograficznej oraz wszelkich atrakcji dobranych odpowiednio do planowanej imprezy.